Nazywam się Mania, jestem założycielką i projektantką Mulen. Projektowanie i szycie to moja pasja której początki sięgają mojego dzieciństwa. Tworząc ubrania myślę o najbliższych mi kobietach, które okazały się być najlepszą inspiracją i wymagającymi odbiorcami.

Ubrania Mulen są szyte z wyselekcjonowanych materiałów, powstałych w sposób przyjazny środowisku. Staram się by pochodziły one od jak najbardziej lokalnych producentów. Projekty są proste w formie, uniwersalne, dlatego łatwo je łączyć i tworzyć różnorodne stylizacje.

Naturalne materiały:

Chcę przypomnieć kobietom jak to co nosisz ma wpływ na ciebie. Nie tylkow wyglądzie, lecz także w twym ciele i zdrowiu. Coraz bardziej jesteśmy świadome tego jak jedzenie i kosmetyki ze “złym” składem oddziaływują na nasze ciało, ale kwestia ubrań jest dalej w cieniu.  A przecież to właśnie ubrania nosimy przez całą dobę i to one bezpośrednio dotykają naszego ciała, a chemię i toksyczne związki w nich zawarte, ciało wchłania całą swoją powierzchnią. Dlatego wierzę w siłę naturalnych materiałów, a szczególnie lnu, który głównie wykorzystuje do szycia moich ubrań.

Poszanowanie ubrań:

W ostatnich czasach przez gigantyczną dostępność i wielki popęd na nowe, lepsze, modniejsze. Ubrania przestały być szanowanym dziełem rąk ludzkich. Chcę żeby moje ubrania mogły być szanowane. Dlatego dokładam wszelkich starań by były one jak najlepszej jakości i mogły przetrwać lata służąc tobie i twoim bliskim.  Ubrania są szyte w małych lokalnych szwalniach, przez co mamy bezpośredni kontakt z osobami które przykładają się do powstania moich produktów.